Qualifier Round 2 Race Lineup
1
2wd Junior Stock (Heat 1/1)
Length: 5:00 Timed Status: Complete (View Results)
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1LINCOLN ISERGIN
2 2ROBERT HOLLIDAY M
3 3SASH SCHEMBRI M
4 4ALEX STEFANAKOS M
5 5TAMARA HEALY M
6 6REX MADRIDEJOS M
7 7MITCH GRINTER
8 8AMELIA FACCIOL
9 9JASMINE MUNDAY M
2
2wd Stock 21.5 (Heat 1/1)
Length: 5:00 Timed Status: Complete (View Results)
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1KRUSTY
2 2LUCAS CHAR
3 3MARK CASEY M
4 4JASON GOOD M
5 5BOB TIERNEY LM
6 6CHRIS CAMILLERI M
7 7MATT COAD M
8 8DANIEL ROTSTAYN M
9 9
10 10SARAH SIMPSON
3
2wd Stock (Heat 1/2)
Length: 5:00 Timed Status: Complete (View Results)
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1GARY CARVAJAL
2 2ROGER FONG
3 3JUSTIN O'CONNELL M
4 4GLENN GRINTER
5 5MICHAEL BRUCE
6 6SPENCER CLEMENTS
7 7PETER BRADY M
8 8MITCHELL ISERGIN
9 9PHIL BENSON
4
2wd Stock (Heat 2/2)
Length: 5:00 Timed Status: Complete (View Results)
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1SCOTT GILES
2 2BEN HOWARD
3 3TULLY BOWMAN M
4 4GODWIN MADRIDEJOS M
5 5CHRIS GORGIOSKI M
6 6ASH ELLIS
7 7RAKO
8 8WES GIDDINGS
9 9TOMY JETT
5
2wd Modified (Heat 1/1)
Length: 5:00 Timed Status: Complete (View Results)
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1RAY MUNDAY M
2 2SIMON HEALY M
3 3JORDAN ISERGIN
4 4LACHLAN MUNDAY M
5 5 CARTER SIMS
6 6JAY BLOSS
7 7CAMDEN CAMILLERI M
8 8NATHAN FACCIOL
9 9CLAUDE CAMILLERI M
10 10CAMERON ZAMMIT
6
4wd Stock 13.5 (Heat 1/2)
Length: 5:00 Timed Status: Complete (View Results)
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1SCOTT GILES
2 2BEN HOWARD
3 3GARY CARVAJAL
4 4ROGER FONG
5 5TULLY BOWMAN M
6 6MICHAEL BRUCE
7 7SPENCER CLEMENTS
8 8ASH ELLIS
9 9
10 10PETER BRADY M
7
4wd Stock 13.5 (Heat 2/2)
Length: 5:00 Timed Status: Complete (View Results)
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1JUSTIN O'CONNELL M
2 2MATTEO CIAVARELLA M
3 3GLENN GRINTER
4 4JASON GOOD M
5 5GODWIN MADRIDEJOS M
6 6CLINT LUDOWIK M
7 7CHRIS GORGIOSKI M
8 8TOMY JETT
9 9PHIL BENSON
10 10TOMMY BARTON
8
4wd Modified (Heat 1/1)
Length: 5:00 Timed Status: Complete (View Results)
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1RAY MUNDAY M
2 2SIMON HEALY M
3 3LACHLAN MUNDAY M
4 4JORDAN ISERGIN
5 5NATHAN HEALY M
6 6JAY BLOSS
7 7NATHAN FACCIOL
8 8CAMDEN CAMILLERI M
9 9CLAUDE CAMILLERI M
10 10DAN COLLER
11 11CAMERON ZAMMIT
9
Stadium Truck (Heat 1/1)
Length: 5:00 Timed Status: Complete (View Results)
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1CLINT LUDOWIK M
2 2DANIEL ROTSTAYN M
3 3ASH ELLIS
4 4CHRIS CAMILLERI M
5 5PHIL BENSON
6 6TOMY BARTON
Event Stats & Details
Race Track Knox Offroad Rc
Registrations Entries: 84
Drivers: 53
Total Race Laps 3,605
Total Race Time 29 hours, 17 minutes, 42 seconds
close X